XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów.

Archiwum » 2015 » XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF już za nami. Mistrzostwa odbyły się w Rybniku w dniach 12 – 13 czerwca 2015. Na turnieju rangi mistrzowskiej zgłosiło się 39 ekip z całego kraju i nie mogło na niej zabraknąć ekipy Dragona. W mistrzostwach z Dragona wystartowali: Oliwia Lenczner, Sandra Paszek, Patryk Bejm, Michał Hajduk, Łukasz Krzemiński, Kamil Radecki i Szymon Turski. Nasi zawodnicy wywalczyli w sumie dwa srebrne i cztery brązowe medale. Srebrne medale Mistrzostw Polski i tym samym tytuły Wicemistrzów Polski wywalczyła Sandra Paszek, która wywalczyła srebro w kategorii walki do 55 kg w swoim debiucie na Mistrzostwach Polski, oraz Szymon Turski, który został wicemistrzem w układach formalnych stopni uczniowskich. Brązowe medale wywalczyli Patryk Bejm w kategorii walki do 68 kg. Brąz wywalczył Szymon Turski, który nieznacznie przegrał walkę o finał z późniejszym triumfatorem kategorii walki do 75 kg. Dwa brązowe medale zawiesił na szyi Łukasza Krzemińskiego, który brąz zdobył w układach formalnych stopni mistrzowskich oraz wywalczył brąz w kategorii walk do 56 kg.

Wyniki:

Sandra Paszek - Wicemistrzyni Polski w walkach indywidualnych w kategorii - 55 kg.

Łukasz Krzmieński - Brązowy medalista - układy indywidualne stopni mistrzowskich I Dan oraz walki indywidualne do - 56 kg.

Turski Szymon - Srebrny medalista - układy indywidualne stopni uczniowskich oraz - Brązowy medalista - walki indywidualne do - 75 kg.

Bejm Patryk - Brązowy medalista - walki  indywidualne do - 68 kg.