Mistrzostwa Polski Juniorów - Bystrzyca Kłodzka, 24-25 Maj 2014

Archiwum » 2014 » Mistrzostwa Polski Juniorów - Bystrzyca Kłodzka, 24-25 Maj 2014

Zawodnicy Dragona po raz kolejny zaprezentowali się wspaniale na najważniejszej imprezie sportowej w tym roku. Nasz Klub zajął 3 miejsce w klasyfiakcji punktowej i 7 miejsce w klasyfikacji medalowej na 33 Kluby z całej Polski.

Życiowy sukces w konkurencji układów indywidualnych zaliczyła Sara Dutka zdobywając Złoty medal. To już piąte złoto Sary w tym sezonie na imprezie rangi ogólnopolskiej, gdzie startują najlepsze zawodniczki z różnych klubów sportowych. Do tytułu najlepszej zawodniczki w kraju Sara dodała jeszcze Srebrny medal w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg. Tak świetny wynik dał jej Drugie miejsce w klasyfikacji medalowej kobiet. Sarę pokonała jedynie zawodniczka Kadry Polski z Klubu Lotos Jabłonna - Nyrć Monika.

Wspaniałe pojedynki rozegrali również nasi pozostali zawodnicy, którzy wywalczyli dwa brązowe medale Mistrzostw Polski; Maciek w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich a Klaudia w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg. Trochę szczęścia zabrakło Asi Romanowskiej, która przegrała z Wicemistrzynią Polski pojedynek o brązowy medal w konkurencji układów indywidualnych.

Podsumowując; w każdej z konkurencji starowali najlepsi zawodnicy z Kraju w tym Kadra Polski Juniorów, więc nasi zawodnicy nie mieli łatwego zadania, ale wyniki indywidualne oraz Dragona pokazują, że należymy do czołówki Najlepszych Klubów W Polsce.

Wyniki:

Sara Dutka - I miejsce w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich oraz II miejsce w konkurencji walk indywidualnych do -50 kg.

Klaudia Dobies - III miejsce w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg oraz V miejsce w konkurencji technik specjalnych

Maciek Ficyk - III miejsce w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich

Joanna Romanowaska - V miejsce w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich